Strony warte polecenia

gamemusic

Gamemusic.pl – największa w Polsce (i według czytelników również w Europie) baza wiedzy o muzyce do gier. Newsy, recenzje, artykuły, darmowe ścieżki dźwiękowe i radio internetowe. Za całość odpowiada świetna ekipa redakcyjna, do której mam zaszczyt należeć.

blog.nintendo

Blog (o) Nintendo – kolega redakcji nieistniejącego już magazynu NEO Plus, Krzysiek „Kaxi” Janicki, założył bloga poświęconego swojej największej manii – Nintendo. Świetne teksty jednego z największych fanbojów Wielkiego N, jakich znam (nie licząc siebie ;)). Jedyny mój zarzut jest taki, że mógłby pisać zdecydowanie częściej.

ustatkowany

Ustatkowany gracz – dwóch kolegów z dawnego portalu Konsolowisko.pl, z którymi miałem zaszczyt wtedy współpracować, a których znam do dziś, prowadzi portal „od graczy dla graczy”, skierowany do dojrzałych odbiorców „ustabilizowanych życiowo i finansowo ludzi, którzy ogładę i ustatkowanie wyssali z mlekiem matki. Do ludzi zapracowanych, nie mających czasu na własne przyjemności, ale szukających sposobu na odskocznię od codziennych obowiązków”. I jak widać po efektach, odnoszą przy tym spory sukces.

gmag

GAMER.mag – kilka osób zebrało się w jednym miejscu i na przekór wszystkiemu i wszystkim założyli pismo o grach przeznaczone na urządzenia mobilne. I choć wielu było nastawionych sceptycznie do tego pomysłu, magazyn jest wydawany nieprzerwanie od kilku lat i nadal trzyma się całkiem nieźle. Bardzo ciekawa publicystyka i dobrze zgrany zespół redakcyjny. Chcieć to znaczy móc.