O blogu

Blog powstał z potrzeby chwili. Od wielu lat param się dziennikarstwem growym, publikowałem w wielu miejscach, ale wciąż szukałem miejsca „dla siebie”. Takiego, którym publikowałbym teksty bez deadline’ów nad głową i bez określonego limitu znaków. Gdzie mógłbym bez oporów pisać zarówno krótkie komentarze do bieżących wydarzeń, jak i zająć się bardziej obszerną publicystyką; pisać najprzeróżniejsze teksty, które wciąż kłębią się w mojej głowie i szukają jakiegoś ujścia, a których nikt przy zdrowych zmysłach by ich nie opublikował u siebie.

Po wielu perypetiach związanych z moim blogowaniem, w końcu mogę powiedzieć, że udało mi się takie miejsce znaleźć. Nareszcie stworzyłem blog, na którym zamierzam wyżyć się twórczo!

Prawdopodobnie nie będę tak świetnym recenzentem, jak Quaz (Tomek, pozdrawiam!), ani nie będę pisać tak ciekawych tekstów, jak ekipy z Ustatkowanych Graczy czy Jawnych Snów. Ale przynajmniej będę robić to, co lubię i potrafię. Bo grunt to po prostu robić swoje i czerpać z tego radochę. I tego zamierzam się trzymać.